| Cristi92 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu Windowsu. Il pornesc bipaie o data dupa sta putin iar bipaie de 2 ori apare ceva cu MSN dupa iar isi da restart si pleaca windowsu ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Acele bipuri sunt un cod ce îl dă placa de bază în caz că apar probleme. Dacă nici după o resoftare problema nu dispare recomand să te uiţi în manualul plăcii de bază să vezi ce înseamnă acele biburi.Succes

| Jipa95 a răspuns:

Daca bipaie, inseamna ca o componenta a calculatorului tau este dusa / deteriorata. Acel bipait te anuna ca ceva din pc nu mai functioneaza corespunzator