| Andrei_Pavaliu_2001 a întrebat:

Salut am si eu o problema cum pot schimba text document in notepad?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe document si Deschidere cu /Open With... si alegi din lista aceea notepad.

| Andrei_Pavaliu_2001 explică (pentru anonim_4396):

Ma refer ca vreau sa schimb iconita cu totul type of fille este tot text document vreau sa fie notepad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Pavaliu_2001):

Nu se poate asa ceva.
Poti sa creezi fisiere.txt care daca vrei le deschizi cu Notepad sau Notepad++

| Andrei_Pavaliu_2001 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa pun un cfg la cs 1.6 si nu ma ajuta cu nimic daca deschid cu un fisier.txt trebuie sa am neaparat un notepad si cand incerc sa pun notepad pe desktop mi.l transforma in document.txt