| an10z a întrebat:

Salut! Am și eu o problema dacă ma puteți ajuta. Recent când intru pe YouTube nu mi se încarcă și îmi arata "Verificați conexiunea la rețea", eu având internetul pornit, știe cineva de ce îmi arata asa și ce pot sa fac?
MULȚUMESC!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si apoi sa reinstalezi aplicatia.

| an10z explică (pentru anonim_4396):

Am încercat, la mine este și altceva pentru ca am Huawei și nu mai am serviciile google și eu am Youtu.be Vanced, și după ce l-am instalat din nou nu ma mai pot conecta la cont pentru ca imi zice "Verificați conexiunea la rețea" și pot sa ma uit pe el, dar nu pot sa ma conectez si dau like subscrise etc, este cum ar veni folosiți fără cont sau mod incognito

| teopeohy a răspuns:

Probabil ai interent prost, cate linii iti apare ca ai la internet?

| an10z explică (pentru teopeohy):

Intenetul este bun și am 4 linii, am încercat pe wifi, date 4g și alte wifi-uri decât al meu