| AlinDark14 a întrebat:

Am si eu o problema,de curand mi-am loat un Lcd si nu stiu ce are dar se vede scrisul urat am schimbat si rezolutia i-am dat si auto dar nu merge, ma poate ajuta si pe mine cineva? eu cred ca imi tebuie driverul de la Lcd, pe lcd cel vechi se vede foarte bine, uitati cum se vede:http://www.fileshare.ro/64701829209.9.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Eu vad ca se vede bine,si nu faci print screen daca nu iti merge monitoru ca print screenu nu face "poza la desktop" poti sa ai monitoru inchis si el tot face print screen, nu exista drivere pentru monitoare, problema e ca acel monitor e de tv nu de pc, si de aceea nu se vede bine, chiar daca are mufa de la placa video nu e facut pentru pc ci mai mult pentru tv, aceeasi problema are si un prieten de-al meu.