| GeorgeCTC a întrebat:

Salut am si eu o problema. De la o vreme cand deschid pc-ul mi se deschid mai multe programe cum ar fi browserul de internet si poze sterse acum 4 luni.Am incercat sa dezinstalez unele programe dar ma chinui de o ora cu unul singur. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Un reboot poate dar daca ai sters pozele cum trebuie, nu ar trebui sa-ti mai apara.

| Eu_Vali_1993 a răspuns:

Incearca o reinstalare de windows ar trebui sa iti rezolve problemele 100%!