| Dragos79 a întrebat:

Am si eu o problema, deci am sters un document Word din (disk D) dupa caare am reinstalat windowsul cu un DVD win 7 in disk C. Prin mai mult programe am gasit in final documentul necesar DAR! nu merge sa il deschid nici cu word... nici cu pdf nici nimic... zice "the fille cannot be opened there are porblems with the contents" some parts are invalid or missiing. Ce pot face stie cineva va rog?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Afla ce gen e fisierul,
in control panel, folder option
http://kb.mozillazine.org/images/FolderOptions.png
debifeaza Hide extensions
dai ok
acum uite ce are la sfarsirt acel fisier

daca ai cont gmail.com
intra www.docs.google.com
incarca acel document acolo si vezi tot nul deschide

| MartaGabriel a răspuns:

Cumpara componente pc si periferice foarte ieftine de la PcGarage.ro si foloseste voucherul asta 7VL2WRI4 pentru a avea o mica reducere.

| Dragos79 explică:

Am gasit documentul prin programe din alea de gasit ce stergi chiar si din recycle bin

| Dragos79 explică:

Am incercat ce ai zis (pozeanimate) am dat sa debifez am dat ok... am schimbat documentul acolo la facut din.docx -. gdoc nu mi-l deschide nici acolo