| Steets a întrebat:

Salut am si eu o problema, dimineata mai exact in fiecare dimineata cand vreau sa deschid pc-ul se incarca windows-ul dupa ce se incarca se stinge monitorul iar beculetu de la montitor palpaie cum ar fi ca e inchis calculatorul apoi se restarteaza si la pornirea de la restart imi apare alea cu START WINDOWS NORMALYTY etc dau pe last good configure... si porneste normal si toata ziua nu-mi mai face probleme.Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi ceva stricat pe windows; reincarca-l daca nu e o problema...

| Steets explică (pentru anonim_4396):

Adica sa l reincarc, mai exact te rog

| anonim_4396 a răspuns (pentru Steets):

Da,e pe disc, pe ce e? ce versiune de windows ai? 2000? xp? 7? ai discu`? etc., etc.
daca nu e deranju` mai mare reincarca windows, daca ai mai facut treaba asta...sau roaga un coleg sa te ajute; daca nu stai asa...