| Andrey_Andrei_1997_FMyJ a întrebat:

Salut, am si eu o problema, ieri am achiziționat o pereche de casti corsair wireless void pro iar de cand am instalat driverul ledul de la microfon este rosu ceea ce indica ca este pe mute. Am incercat tot ce am putut si ce am găsit am reinstalat driverul, am dat reset la casti degeaba. Va rog daca ma puteti ajuta cu orice informatie. Tin sa mentionez ca le-am cumparat de pe olx dar noi sigilate, am garantie dar la corsair.

1 răspuns:
| VictoRslsdsnvpied0sdjv a răspuns:

De acea nu e bine sa cumperi de pe OLX! Se poate ca sigiliul sa fie fake si el sa fi scos microfonul, am patit ceva asemanator la un laptop.