| 6669 a întrebat:

Salut, am si eu o problema, imi apar niste puncte pe ecran si cand ma joc si cand nu ma joc, mi-am reinstalat si windows-ul am curatat pc-ul de 2 ori si habar n-am de la ce e. Am o placa video nVidia Ge Force 640, cand nu ma joc are 40 de grade, mai am un procesor i3 care are si el tot cam 40 de grade cateodata si mai putin. Aveti si aici o poza: https://imgur.com/a/6rfjG.
Nu sunt pixeli morti, daca misc sageata sau schimb ceva punctele nu raman in acelasi loc se misca gen.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi defecta placa video sau monitorul.

2 răspunsuri:
| 6669 explică (pentru Salontanul):

La placa video m-am gandit si eu. moniturul nu cred...

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru 6669):

Mai mult ca sigur ca ai dreptate cu placa video. Data trecuta n-am putut vedea imaginea din cauza ca ai pus un punct dupa link (URL). Sa lasi intotdeauna o pauza dupa un URL. Sa nu pui punct si nici alta litera. Multumesc pentru apreciere!