| danutrobos2 a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema. In ultimul timp nu stiu ce are pc meu, adica daca ma joc lol imi porneste mozila din senin cu tot felul de siteuri. Daca dau sa intru pe o pagina, ma duce pe alte 10mii si tot asa, sa nu mai zic ca imi pornesc tot felul de reclame si mereu mi se instaleaza programe noi fara sa fac nimic. La mozila am dezactivat tot ce nu foloseam si degeaba, am setat sa imi porneasca google si degeaba. Nici nu stiu ce sa ii mai fac,

1 răspuns:
| BJK1903 a răspuns:

Salut,trebuie sa reinstalezi windows-ul. Ai calculatorul virusat, asa am patit si eu. Mi se instala tot felul de programe din senin. Sper ca te-am ajutat.