| Mnumh a întrebat:

Am si eu o problema la calculator. Cand il aprind, isi da restart de foaarte multe ori. De abia reusesc sa il mai aprind. Am Windows 8.1 Pro si primesc dese blue-screen-uri cu diferite erori.
Banuiesc ca, daca era de la rami, nu s-ar fi aprins chiar deloc. Dar el se aprinde, insa foarte foarte greu.
Ce pot sa ii fac? Cum pot sa il rezolv? Va rog ajutati-ma. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| RaReSRaResNr1BossuBosilor a răspuns:

Probabil ai un virus. daca reusesti sa il aprinzi intra repede si ia un anti-virus de aici. http://windows.microsoft.com/en-us/windows/antivirus-partners#AVtabs=win7