| danielangheluta a întrebat:

Am și eu o problema la laptop. Nu pot intra in meniul de start, iconițele pe desktop sunt albe, nu merge nici să intru în task manager cu comenzile de pe tastatura și nici la Run. Iar când vreau sa accesez o iconiță îmi scrie class not registered. Va rog sa mă ajutați.

7 răspunsuri:
| danielangheluta explică (pentru LPCTSTR):

CookieDog am incercat toate metodele posibile. Și exact aici m-am uitat. Nimic. Eu nu pot accesa nici una dintre acele comenzi. Nu știu ce să îi fac.

| LPCTSTR a răspuns (pentru danielangheluta):

Well, clean install și te-ai rezolvat.

| AlexDarius3 a răspuns:

Daca nu poti intra in meniul de start, nu poti intra in task manager, nu cred ca poti sa ii mai faci ceva. Pune pe cineva sa reinstaleze windows-ul.

| danielangheluta explică (pentru AlexDarius3):

Am incercat și eu asta și din meniul de boot nu mai merge. Dau enter pe stick și nimic

| tigru123456 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| danielangheluta explică (pentru tigru123456):

Am introdus stick-ul cu Windows și nu mi-l mai ia.