| andrei551 a întrebat:

Salut am si eu o problema la nokia n96 am telefonul aprins si ecranul este negru pur si simplu nu mi se aprinde ecranu imi puteti spune ce are?

Răspuns Câştigător
| ReVeRs a răspuns:

Nu mai merge display`u du`l la reparat si in max 1 zi il ai facut

3 răspunsuri:
| Al3xXXxx a răspuns:

Cel mai sigur s-a dus folia, ca sa il repari te costa intre 50 - 300 de lei big grin depinde, am un Nokia 6500 la ala costa 1 mil folia si un Nokia 6303c la ala cost 60 de lei folia, amandoua aceiasi problema nu se mai aprinde ecranul ramane negru.

| MiK3L a răspuns:

Softul e de vina cred. Sau folia de sub suprafata de sticla a ecranului : ceea ce inseamna ca mai bine iai unul nou.

| andrei551 explică:

Softul e de vina cand iti ramane tot ecranu alb