| Razvan18cl a întrebat:

am si eu o problema la pc. am luat un virus care deschide singur Yahoo messenger, sau cand sunt pe mess, numai pot face nimic, si trimite singur tuturor din lista acest link. http://is.gd/MYw4i. Este un virus, sa nu intrati pe el. Vreau si eu sa stiu cum pot scapa de acest virus fara sa formatez pc-ul? Am un frate mai mic care mai intra pe internet. va rog, ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrie in browser (IE, Mozilla, etc) Bitdefender online. Iti va cere sa-l instalezi apoi va incepe scanarea. S-ar putea sa mearga. Daca nu mergi la alt computer si da jos Bitdefender total security 2012. Daca nu stii de unde da-mi mesaj pe privat si te lamuresc.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumim pentru faptul ca... nu ne-ai multumit!hee hee