| Pioneza16 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la tastatura, ea merge sa scriu dar cand intru in jocuri si dau 'w" de exemplu sa merg in fata imi merge foarte greu si intrerupt..., am incercat si cu alta tastatura si la fel imi face deci cred ca este de la windows, imi poate spune cineva cum sa rezolv aceasta problema va rog?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Ai umblat cumva la accesibility?
Control Panel\All Control Panel Items\Ease of Access Center\Make the keyboard easier to use
Vezi sa nu ai activata vreuna din alea. Filter keys suna ca ar fi problema ta.

6 răspunsuri:
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Ce placa video ai, procesor si pe ce joc merge asa?

| Pioneza16 explică (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

Sunt sigur ca nu e de la sistemul meu pentru ca am 3. 2Ghz trial core procesor, placa video de 2 gb si ram 4 gb

| Pioneza16 explică (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

Sunt sigur ca nu e de la sistem pentru ca am 3.2 Ghz quad core, placa video de 2 gb si ram 8 Gb... crying(((

| Pioneza16 explică (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

3.2 Ghz quad core placa video 2 Gb si ram 8 Gb
Si am incercat in mai multe jocuri de gen Cs 1.6, WoW, CSGO

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Nu conteaza de cati gb ii placa video ci ce performante are zi-mi modelul de placa video si jocul numa

| Pioneza16 explică:

Am sistem de 3.2 Ghz quad core, 8 Gb ram si placa video de 2 Gb