| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la tastatura si mouse-ul meu, daca pot sa o numesc problema. De curand mi-am achisitionat o tastatura nou Fury hellfire si vreau ca atunci cand sting pc-ul sa ramana aprinsa, la fel si la mouse, mouse este Myria GM755, Multumesc!

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Nici o sansa! Tastatura se alimenteaza din portul USB al calculatorului. Daca opresti calculatorul, de unde sa mai existe tensiune?

| TheSinneʀ a răspuns:

Daca opresti sursa de curent, logic ca nu vei mai avea alimentare prin USB, deci ledurile tastaturii/ mouse nu vor lumina.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru JackR):

Am rezolvat, era din bioswinking