| TaNn0 a întrebat:

Salut,am si eu o problema, mama a primit de craciun Samsung galaxy s4 si eu am un iphone 4s si nu vrea sa faca schimb,ce as putea face sa o conving, niste sfaturi, sau niste 'artifiicii' tehnice sa nu mai tina bat asa de mult sau orice altceva! VA ROG! funda

Răspuns Câştigător
| ProblematicUser a răspuns:

Spune-i ca pentru ea este prea mare, si nu are la ce sa il foloseasca in afara de vorbit si ca tu il folosesti la navigat pe net iti mai faci poze, iar pentru tine S4 e mai bun si pentru ea la fel 4s.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ai ales asa? Daca ai ales tu pai asta e problema. Daca nu te rogi si tu. Incearca faza cu deschisul aplicatiei de youtobe sau a net-ului ca iphone ti-l deschide inainte de s4.Cel putin asa am vazut la cineva..Nu stiu vezi daca e si la tine. Daca e asa ii arati ca merge mai repede.

| TheCosmin02 a răspuns:

Spune-i ca s4 e prea mare pentru ia, ca n-are semnal, ca ii tine bateria putin, sti lucruri rele de genul asta