| David2700 a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am cumparat un Huawei mate 20 lite si i-am pus folie.Am telefonul de o luna si am observat ca sub folie a aparut o bula, dar nu e de aer ca atuci cand o pui gresit, e o pata mai colorata pe care daca o ating se misca[oarecum].Ce ar trebui sa fac? Am auzit ca pete de genu apar daca tii telefonul in buzunar si transpiri.

1 răspuns:
| crysty1222 a răspuns:

Daca e o pata de la transpiratie singura solutie ar fi sa schimbi folia.