| COSMINPETRUSH13 a întrebat:

Salut am si eu o problema mi-am spart touch-ul de le telefon(lumia 520) si am fost la service sa mi-l repare. Dupa ca a schimbat touch-ul telefonul a fost verificat, in timp ce-l verifica daca merge bine s-a ars o piesa mica.Am asteptat sa ajunga piesa, a probat telefonul cu capacul de pe spate jos si a mers, dar dupa ce punea capacul nu mai mergea.Am fost sa imi iau telefonul de la service mi-au spus cu nu ii da de cap telefonului, de la ce o fi problema aceasta?
Multumesc! :\

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ce fel de service e ala care nu stie... ce nepregatiti... trebuie desfacut, probat iar daca vrea sau daca nu. Daca merge, ceva nu a fost asamblat bine. Daca nu, probabil ceva nu e lipit bine.

| manuel72 a răspuns:

Daca nu stiu cei de la service...noi nici atat.