| Fnatic1 a întrebat:

Salut am si eu o problema: mi se tot inchide pc cand vorbesc pe Skype si ma joc LOL sau cand am deschis LOL si am o pagina de net pornita
Saptamanal curat ventilatorul de praf, ultima data cand l-am curatat am desfacut si ventilatorul cat s-a putut si am observat ca era praful de 2 degete
Trebuie sa imi iau alt ventilator sau este din cauza ca am virusi?

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

Pai nu cred ca ar fi de la ventilator...Cel mai probabil ar fi de la virusi.I-ati un Avg cum ar fi 7.5 daca nu mai mare,instaleaza update-urile la drivere,BIOS-ul, update-urile la DirectX, placa de baza, si verifica cerintele de joc daca iti merge, s-ar putea sa fie si de la asta.Sau eventual, ruleaza un test de memorie...Mai mult, nu stiu ce sa zic.Bafta!