| AlexandruCiolac a întrebat:

Salut, am si eu o problema micuta, inca folosesc windows 7, dar la inceput trebuie sa apas o tasta f1, incerc sa o apas dar nu se intampla nimic, la fel nici cu f2 care intra in boot, dau funda va rog.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Atunci e FOARTE naspa
inseamna ca la punctul respectiv calculatorul ingheata
in afara de service NU ai ce sa faci! sad

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca, confunzi serios bios-ul cu windows-ul 7
si faptul ca foarte probabil ti s-a stricat tastatura

| AlexandruCiolac explică (pentru Bizon95):

Man, am imcercat cu alta tastatura si e tot aceeasi chestie. nu merge deloc... Si era bios nu boot scuze, daca stii ceva ajuta-ma iti sau funda

| AlexandruCiolac explică (pentru Bizon95):

Am rezolvat, aparent aveam o tasta lipita apasata, dar de ne atentie nu am pbservat, mersi ori cum, funda

| Bizon95 a răspuns (pentru AlexandruCiolac):

Multumescwinking

| Bizon95 a răspuns (pentru AlexandruCiolac):

Atunci e FOARTE naspa
inseamna ca la punctul respectiv calculatorul ingheata
in afara de service NU ai ce sa faci! sad