| simpleMAN18 a întrebat:

SAlut,am si eu o problema pe facebook,aceasta este urmatoarea:vrea sa-mi fac profilul privat,adica pers. care nu-mi sunt prieteni sa nu poata sa-mi vada decat poza de profil si pozele de coperta.

PS:Am intrat la setarile contului/confidentialitate, dar nimica nu reusesc...

Mersii mult!

Răspuns Câştigător
| PalaghiaElenaGeorgiana a răspuns:

E simplu, te duci la poza pe care au voie sa o vada doar prietenii, ai undeva sub descrire o cheita sau un lacatel(nu mai stiu happy ) si selectezi grupa de persoane care doresti! Sper ca te-am ajutat... Funda?

1 răspuns:
| adryanna a răspuns:

Setari de confidentialitate....acolo gasesti ce ai nevoie!