| JX2King a întrebat:

Salut.Am si eu o problema si as vrea sa ma ajutati.Ieri ma nu am CS GO si mi-a dat freeze.Am vazut ca nu pot sa ies si am dat restart la pc. Dupa pc-ul a început să se miste ca un cartof, in aplicatii imi intra foarte greu si booteaza greu.In safe mode merge perfect, am facut o scanare cu malwarebytes si a găsit 5000 de threads.Am zis ca e exagerat de mult si ca sigur de la axat e,dar face exact la fel,tot se misca greu, aveti idee ce pot face?

1 răspuns:
| nicky10 a răspuns:

Depinde ce calculator ai, probabil pc ul nu e capabil sa ducă un joc mai mare.În general, recomand calculatoare pe placa dedicata (făcute pentru jocuri), iar dacă e pe placa integrata e normal sa facă asa