| Ra_Lau_1996 a întrebat:

Am si eu o problema, un virus sau doi mi-au invadat leptopul... un urma cu cateva zile mama s-a suparat rau pe mine si mi-a pus parola la calculator.De doua zile ma chinui sa il deschid dar nu merge. parola e incorecta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca mama ta punea parola de la inceput, nu mai erai in situatia asta acum.
Dar banuiesc ca nu scrii pe de fierul de calcat acum, deci, ai reusit sa decshizi computerul/

In orice caz, la copii mici ca tine, mama nu ar trebui sa dea nici o parola, sa-i deschida ea computerul si sa verifice tot ce acceseaza copilul, interzicandu-i sa traga jocuri de pe net sau sa intre pe anumite website-uri.
Daca computerule ste virusat, nu este doar 1 virus ori doua, sunt cu zecile, doar ca tu nu le vezi si habar nu ai cat de rau a afectat computerul.

| Ra_Lau_1996 explică (pentru Violleta2022):

De pe telefon am pus intrebarea

| LadyDee89 a răspuns:

Mama ta nu ti-a dat parola corecta