| LeMe123 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Vreau sa downloadez Adobe flash player 11 (ultima versiune) si nu-mi porneste download-ul straight face Nu stiu ce sa fac, am reinstalat windows-ul. Unii mi-au zis ca nu-s setate data si ora, dar sunt setate straight face E aiurea, nu pot sa-l primesc nici pe messenger, nici prin mail, prin nimic. Si mi s-a intamplat chestia asta cu mai multe programe, nu doar cu Adobe flash player. Care stie sa ma ajute, s-o faca, ii raman dator happy

2 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Ai placa video prea mica

| alexs99 a răspuns:

Versiunea de Adobe Flash Player pe care vrei sa o descarci nu e compatibila cu placa video pe care o ai.