| dosia26 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa imi iau un stick pentru internet care sa suporte cartele si nu stiu de care sa iau..ma puteti ajuta voi va rog frumos? multumesc de sfat si de intelegere. o zi placuta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu mergi direct la Vodafone Orange telekom sau de unde vrei sa iei cartela si ori faci un abonament ori cumperi doar modemul usb direct
Eu am avut de la Orange abonament de net primeam modem nou cam in fiecare an
Daca te uiti sa il cumperi dai 200 de lei pe el mai bine abonament direct