| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o probleme cu PC am bagat win xp sp3 si tot timpul cand acceses o pagina web primesc aceasta eroare http://postimage.org/image/sho1hhx1n daca stie cineva cum se fixeaza aceasta eroare rog frumos sa-mi spuna si mie.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Foarte simplu.tot ce trebuie sa faci, e sa setezi data si ora corecta, daca o ai deja data si ora corecta, muto cu o zi inainte si ceasul sa fie corect.
daca nu functioneaza asa. Du-te in meniul de start, scrie in run `msconfig` apoi apasa click pe ` service` HTTP SSL` debifezi casuta aia apoi dai aply si ok, dupa care o sa iti ceara sa dai restart, dai restart, si nu o sa mai iti apara eroarea.
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza Chrome si foloseste-l!

| marian1337 a răspuns:

Tteo92 incercasem asta si eu cu ora fixasem ora dar de data nu stiam ca trebuie si aceasta, mersi pentru raspuns mai ajucatat sa nu imi mai apara eroare si acum imi functioneaza si L.o.L. Pentru asta ai funda!

| tteo92 a răspuns (pentru marian1337):

Cu placere!
daca iti mai apare eroarea, faci a doua optiune. Si atunci n-o sa mai apara.
ceao!