| Marcel928 a întrebat:

Salut
Am și eu o rugăminte cum pot Instala o aplicație de mas os pe windows

Răspuns Câştigător
| MortalX a răspuns:

Nu sunt astfel de programe (s-ar putea sa fie insa nu incerca sa le folosesti, cele mai multe sunt prea complicate/pot provoca erori)

Insa ce program de mac OS vrei sa folosesti mai exact?

3 răspunsuri:

Nu poti instala o aplicatie Mac OS pe Windows. Formatul aplicatiilor de pe mac este DMG, iar pe Windows EXE. In schimb poti cauta o aplicatie similara pentru Windows.

| Marcel928 explică (pentru AppleFanBoy):

Da ceva emulatoare
sau programe ca sa pot instala chiar nimic

| Marcel928 explică (pentru MortalX):

Logic Pro X

| MortalX a răspuns (pentru Marcel928):

Nu sunt astfel de programe (s-ar putea sa fie insa nu incerca sa le folosesti, cele mai multe sunt prea complicate/pot provoca erori)

Insa ce program de mac OS vrei sa folosesti mai exact?