| traceurpkvictor a întrebat:

Am si eu o tableta Evolio Neura 3G si partea proasta este ca are sistemul de operare cam vechi (2.2 Froyo) si as vrea sa ii dau un update pentru Honeycomb(oricare numai Honeycomb sa fie). Am cautat si nu am gasit nicaieri niciun link. Puteti sa imi lasati si mie un link bun?

1 răspuns:
| MYK3 a răspuns:

=)))) pe ala honeycomb=)))? scuze dar nu m-am putut abtine. honeycomb e imposibil:( dar poti face update la 2.3.7 gingerbrad. uite linkul http://www.androider.ro/......-cm7-5146. SA-Ti dau un sfat nu poti din froyo in honeycomb cum nu poti de la gingerbrad la ice cream sandwich