| Anomimus a întrebat:

Am si eu o tableta Vonino Otis QS, android 4.4.2 si imi tot iasa din jocuri! Ce trebuie sa fac? !

3 răspunsuri:
| FlorinaDodo a răspuns:

Dai resetare din fabrica. E plină de viruși. intri la setările tabletei, si dai resetare din fabrica

| Anomimus explică (pentru FlorinaDodo):

Am facut si eu asta, dar tot este la fel

| NedelcuAlexandru034 a răspuns:

Stiu ca este un raspuns ciudat dar sa nu iti mai iei niciodata ( NICIODATA) produse (gen tableta. telefon laptop etc.) de la firme necunoscute sau care nu sunt populare. Iti recomand sa-ti iei o tableta de la : Evolio, Lenovo, Asus, Samsung, Apple (minim android 4.4.2) Sper ca am fost de folos!