| LacatDeOtel a întrebat:

Salut, am si eu o unitate cumparata noua si nu se aprinde. Cand apas pe butonul de power se invarte putin coolerul la procesor si sursa. Sursa nu cred ca e arsa, butonul de power are toate firele puse, are rami are tot. Dati si voi o parere?

4 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Tine apasat cateva secunde butonul power.

| LacatDeOtel explică (pentru Irinelp):

Am incercat. Tot nimic. Cand apas pe buton se aprinde becul pentru maxim o secunda si sunetul la fel, dupa 1 sec se opreste ca la masina cand incerci sa o pornesti dar nu ai reusit.

| Irinelp a răspuns:

Cum se numeste unitatea? Ce model? Ce marca?

| LacatDeOtel explică:

Am incercat dar nu merge.