| costiceacristian200 a întrebat:

Am si eu un canal de yotube blocat! Cum fac sa il deblochez? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi care este motivul blocarii canalului si ce acte trebuie sa trimiti, ca sa ti-l deblocheze.

| costiceacristian200 explică (pentru Violleta2022):

Cum să îl deblochez

| Violleta2022 a răspuns (pentru costiceacristian200):

Contactezi adminul Youtubului.
Vezi mesajele de pe emailul legat de canalul tau de youtib. Trebuie sa fii primit la un moment dat un mesaj prin care te informau ca ti-au blocat canalul si din ce motiv.
Totusi, daca ai postat video pornografic, cu sex, cu arme, cu violenta sau altceva ilegal, atunci ia-ti adio de la canal, ca nu ti-l mai elibereaza.

| Andreeush a răspuns:

Din ce motive ți-a fost blocat?

| costiceacristian200 explică:

Cum să fac asta?

| costiceacristian200 explică:

Cum să îl deblochez?