| sergiu2525 a întrebat:

Salut.am si eu un dvd player pioneer mai vechi de prin 2004, ideea e ca e conectat la un 5+1 care nu e in camera mea si vreau sa ascult la el.Am pus pur si simplu cu nero muzica pe el si nu mi l-a citit,vreau si eu sa stiu ce versiunea de nero/ce program sa folosesc si cu ce optiune pentru a citi, ca dvd-uri vechi cu muzica piratata exista si functioneaza perfect.

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Mdah....cu nero dar trebuie facute track0uri nu sa pui file ca la pc, astfel daca pe un cd normal intra 110 mp3, daca vrei sa pui track-uri iti vor intra doar 18-20 track-uri pe cd. E posibil sa-ti citeasca doar track-uri