| Ryaaan a întrebat:

Salut..Am si eu un "jaf" de telefon a5 din 2015, ba frate si face pozele cam naspa, cam putin spus camera din fata le face in "purici" iar cea din spate uh...Da imi dati si mie niste aplicatii sa iasa si ele mai ok? Multam, eh la ce fotograf sunt eu este clar de ce ies in purici big grin.

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Ai nevoie de camera buna, nu de aplicatie, poti sa le editezi cel mai usor zic eu pe Instagram.

| Ryaaan explică (pentru ovidiu123432):

Eh asa ma gandeam si eu dude...da mai greu cu banu' la tara daca stii cum zic big grin.Zi faina.