| ExyTRG a întrebat:

Salut,am si eu un laptop Asus m2400 si nu gasesc nici cum drivere pentru el, ma puteti ajuta va rog frumos.Multumesc

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pe site-ul oficial nu ai gasit? Cauta in functie de model si sistemul de operare folosit! Succes!

| ExyTRG explică (pentru laptopnews):

Nu imi da absolut nimic laptopu este de 10 ani. straight face am gasit pentru placa video si touchpad imi trebuie pentru sunet dar imosibil de gasit...

| laptopnews a răspuns (pentru ExyTRG):

O sa mai caut si eu! Daca gasesc ceva, iti spun! E mai dificil cu modelele mai vechi. happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU ai spus numărul complet - este seria 2400, dar TREBUIE să aibă un număr : M2A, M2C, M2E, M2N(NB), M2Ne.

Intră pe site-ul OFICIAL ( http://support.asus.com/download/options.aspx?SLanguage=en&type=1 ) şi dă click pe "Model Automatic Detection - Start".

Îţi va determina automat modelul/seria/numărul.

Apoi alegi sistemul de operare ( dacă nu-l detectează automat ) şi driverele necesare.