| George218 a întrebat:

Salut, am si eu un laptop si am incercat sa fac windowsul de pe stick dar nu am gasit botarile corecte (laptopul este un Lenovo t410 thinkpad). Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Https://forum.softpedia.com › Soft Related / OS › Windows › Windows 7

1 răspuns:
| Rankup a răspuns:

Pai acum depinde ce windwos sau sistem de opeare vrei
eu am linux tu cel mai probabil vrei windows uite daca vrei windows 10 pro poti sa il iei de aici gratis https://softlay.net/operating-system/windows-10-iso-free-download.html dupa acea download-ezi rufus si aici te descurci tu
Scz daca te refereai la altceva