| Raluka_Raluk_1991 a întrebat:

Salut.Am si eu un laptop si are parola.Care ma poate ajuta sa ii aflu parola fara sa ii instalez Windows? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Parola nu prea ai cum s-o afli da în schimb o poți reseta folosind orice distribuție linux butată în mod live de pe un stick USB sau un dvd.
Apoi să intri în c:/user folder/system și să editezi fișierul SAM.Succes

| RAY a răspuns (pentru DeyCj):

Sau live boot cd, dlc live boot cd, dar trebuie cineva care se pricepe, trebuie descarcata dlc, apoi pus pe cd apoi bootat, chesti de utilizator mediu,, sau o spionare