| bubuletzu1414 a întrebat:

Salut am si eu un monitor lcd HD pc packard bell 2200w 22 inch boxe incorporate rezolutie 1.680 x 1.050 si nu stiu ce are l-am pus la un calculator mai vechi cand il aprind se incarca bara cu windous si cand sa apara Desktop se stinge si zice ceva de NOT SUPORTED si cv de herti ...sa fie de la placa video o am de 64 straight face ca calculatorul cel bun e la reparat va rog ajutati-ma FUNDA la primul!

2 răspunsuri:
| lionut a răspuns:

Apasa in mod repetat F8 inainte sa incarce windows si alege VGA Mode din meniul de boot al windows-ului (daca apare mai intai meniul de boot al calculatorului da-i Escape si continua sa apesi repede F8 ca sa intre in al windows-ului).

| Niiiicu a răspuns:

Ai rezoltia prea mare si pc vechi nu o suportahappy