| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am si eu un playlist cam de 600 de piese pe computer, intr-un folder. Intrebarea mea este daca pot sa transfer cumva toata aceasta muzica intr-un playlist pe Youtube!? Vreau sa am si videoclipurile! Ele sunt convertite de pe Youtube dar nu am pastrat si vizualul! Multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa ceva e ilegal

| PainTech a răspuns:

Deci vrei sa incarci toate videoclipurile si apoi sa faci un playlist. Cum ai de gand sa incarci 600 de videoclipuri ( care sunt cu muzica, deci in mare parte videoclipuri comerciale - nu CreativeCommons sau ceva asemanator ) fara sa ai probleme cu drepturile de autor?

Singura metoda posibila e sa cauti fiecare videoclip dupa nume si sa il pui manual in playlist. S-ar putea chiar sa dureze mai putin decat prima varianta.

| InTeReSsUl04444 explică (pentru PainTech):

Ai inteles gresit! Nu vrea sa le incarc, vreau sa dau o cautare multipla sau in momentul in care dau sa adaug ceva in playlist sa pot sa adaug mai multe in acelasi timp!