| dani02dani a întrebat:

Salut am si eu un ps2 slim SCPH-75003 5D modat, am vazut ca poti sa pui pe memory card programe sa poti sa vezi filme de pe hdd-ul extern si mai multe am inteles ca programul se numeste McBoot. Puteti sa imi spuneti si mie cum as putea sa pun programul pe memory card si ce mai trebuie facut?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca sa pui freemcboot pe card, ai nevoie de o consola deja modata.

| dani02dani explică (pentru sltlp):

Consola este deja modata cu chip dar as vrea sa pun freemcboot pe card ca sa poata sa imi vada hdd-ul extern. ce zici de asta ar merge http://www.youtube.com/watch?v=JsViZGIP5AA