| Gaby119711 a întrebat:

Salut am si eu un Samsung Galaxy Ace (sistem de opereare 2.3.5) si vreau sa-mi instalez Adobe flash player ca sa pot sa vad videoclipurile de pe net insa versiunea 11 din android market nu e compatibila cu divaceul meu. Va rog mult de tot utilizatori de samsung galaxy spuneti-mi si mie cum as putea sa fac sa vad videoclipurile de pe internet sau ma rog cum sa instalez adobe flash player(cat mai explicit va rog). Raspunsul corect(care merge) va primi o funda si un multumesc mare!

2 răspunsuri:
| ElektroBoom a răspuns:

Salut.Eu am Samsung Galaxy Mini si am patit la fel si este din cauza specificatiilor telefonului si cred ca la fel s-a intamplat si la tine. Asa ca ne rezumam doar la youtube big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElektroBoom):

De ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?