| bymhyt a întrebat:

Salut am și eu un Samsung S4 și aplicațiile le am pe memeria cardului dar când actualizez vreo aplicație se muta pe memoria telefonului și după trebuie sa al mut iar pe memoria cardului? Ce sa fac sa nu se mai mute când actualizez?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic. Muta-le de cateva ori si-si revin. Asa am patit si eu si acum nu-mi mai face probleme, dar am fost incapatanat in a le muta inapoi de 2-3 ori.

| bymhyt explică (pentru Salontanul):

Pai eu le-am mutat asa de multe ori si tot degeaba mersi oricum

| Salontanul a răspuns (pentru bymhyt):

Mersi si eu!