| GabrielStefan a întrebat:

Salut, am si eu un Samsung S5 si dintr-o data numai vrea sa se aprinda ecranul. Pornesc telefonul, vibreaza, se aud sunetul lock/unlock la glisare, led-ul se aprinde, butoanele de jos la fel, touch merge perfect, doar ca ecranul este negru. Ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| MolinAlex1995 a răspuns:

Asa am patit si eu in momentul de fata am un s7 edge si l-am trimis la garantie si mi-a dat altul la fel.Ma uitam pe Youtube si mi s-a stins nu se mai vedea ecranul era negru dar functiona tot