| isshmen a întrebat:

Salut..am si eu un site la uCoz si nu stiu cum sa intru in baza de date..mai precis daca am o baza de date acolo...am un script si la baza de date nu stiu ce sa trec..ma poate ajuta cineva?!?

Răspuns Câştigător
| just4fun_8801 a răspuns:

Treci numele bazei de date.nu stiu exact ce e acest uCoz dar daca e un site de webhosting acesta trebuie sa trimita pe mail sau sa te informeze cu privire la : numele bazei de date create (daca acesta o creaza default si este doar una), username-ul (persoana care poate accesa baza de date, in general root) si parola pentru username.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ucoz nu are baze de datewinking deci nu poti instala scripturi numa cele creeate de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. dacă vrei instrucţii vizitează www.maxrom.ucoz.com vei găsi şi alte scripturi bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. dacă vrei instrucţii cu uCoz vizitează www.maxrom.ucoz.com vei găsi şi alte scripturi bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o crezi tu ca Ucozu nu are baza de date si platforma de control! Informeaza-te mai bine.Tnx