| maneavlad a întrebat:

Salut,am si eu un smart tv de la Philips si cu toate ca nu ma asteptam la nimic de la el tot a reusit sa ma dezamageasca.Problema este in browser, cand incerc sa pornesc un film online probabil multi dintre voi stiu ca de obicei iti baga o reclama cand apesi play si dupa ce o inchizi poti sa te uiti la film, chestia este ca la mine reclama se deschide in acelasi tab si ca sa ma intorc trebuie sa dau back care nu functioneaza asa bine cand este vorba de o reclama (probabil aveti idee despre ce vorbesc)si trebuie sa ma intorc din history dar nu rezolv nimic pentru ca daca apas play tot apare reclama, cum rezolv? big grin

1 răspuns:
| GirlOnline81 a răspuns:

Uitandu-te la filme online,? risti sa iei virusi. Poate ca tocmai ai facut-o...