| dragonu35hp a întrebat:

Salut,am si eu un telefon E-Boda Easy si nu stiu de ce imi apar castile conectate, modul casti este activ mereu si nu stiu ce sa-i fac.

Răspuns Câştigător
| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns:

Incearca sa cureti acolo unde bagi castile de obicei raman impuritati de fier ...asa mi sa intamplt si mie. fundita?

2 răspunsuri:
| Andutu21 a răspuns:

Problema soft sau contact aiurea.Scoate bateria dai un restart. Daca nu merge, baga o pereche de casti dupa care o scoti vezi daca mai apare.Dai o revenire la setarile din fabrica. Daca tot nu merge, garantie.

| dragonu35hp explică (pentru Andutu21):

Am incercat toate astea si degeaba. laughing