| armani12 a întrebat:

Salut am si o problema..mai exact programul de editat Sony Vegas...imi apare ca un fel de reclama de la Sony vegas dupa ce termin de facut vide-ul..cum fac sa numai aparat?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Personal am incercat si eu Sony Vegas, dar nu mi-a placut, si m-am dus la Adobe premire pro, cat despre problema ta, chiar nu stiu ce sa spun, o fi un insert automat de la program, vezi la editare daca-ti apare si daca poti sa-l stergi, daca nu, baga-l in alt program si scoate partea acea si apoi salveaza-l din nou(stiu pierzi mult din calitate, dar alta solutie nu mai e, ahh gresesc, mai e o solutie dar se numeste Adobe premiere pro)