| anonim_4396 a întrebat:

Am si problema, am un iphone 3gs si cred ca ori am umblat la setari ori s-a virusat, ieri l-am luat, iar ecranul este foarte mare, appurile nu mai incap si trebuie sa derulez cu mana ca sa ajung in partea de jos sau cea de sus a ecranului. Iphoneul e codat de la orange. Mai are cineva problema asta? Stiti cum sa o depasiti? am garantie, e din setari sau virusat?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

E din setari, marimea fontului e prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in configurari, general, accesabilitate si dezactiveaza butonul de la ZOOM. Asta e tot.