| CrazyForce a întrebat:

Salut am Sony xperia s si din greseala am scos folia protectoare de eran si cand am incercat s-o pun are prea multe bule si ma intred daca se zgarie ecranu dacal tin in buzunar thx

5 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Nu se zgarie. Are ecran rezistent la zgarieturi fine.Deni no problem. Nu pune alta folie. O sa fie urata si cu bule dinalea. Si se vede si mai nasol cu folie. Fara folie ai claritate maxima a ecranului.

| adrew a răspuns:

Cumpara-i o husa, eu telefonul meu l-am purtat in buzunar desi am avut grija de el totuna acum are o multime de zgirieturi

| Z3R0H0uR a răspuns:

Se sgarie, Lipste cu scoci dela transparent(scoci gros), si ai grija sa lipesti drept. Sau cumparati husa.

| alexsok a răspuns:

Depinde cum il folosesti dar el se va zgaria acum mai mult sau mai putin sfatul meu e sa te duci la magazin si sa iei o folie noua e maxim 10 ron o folie si se lipeste in 30 de secunde

| cyberworldprotection a răspuns:

Sony Are pusa o pelicula de fabrica, care mai tirziu o poti scoate.E de mare calitate pelicula, asa ca nu are sens sa pui pelicula